Hakkımızda


Biz Kimiz

Farklı Bir Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı

Kendimizi, sadece bir web tasarım ve sosyal medya ajansından fazlası olarak görüyoruz çünkü müşterilerimizin her birine özgün bir yaklaşım sergiliyoruz.

Yılların verdiği köklü tecrübemizle, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her gün genişleyen bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Hedefimiz = Başarınız!

Yeni Bir İş Modeli Anlayışı

Biz sadece web sitesi ve sosyal medya yönetimi yapmıyoruz. “Online iş modelleri” ve “güçlü pazarlama değerleri” yaratıyoruz. Çalışmalarımız sonunda, müşterimizin hedef kitlesini iyi analiz eden, pozitif ve uzun süreli etkiler yaratacak ilgi çekici fikirler üretiyoruz. İnternet dediğimiz bu kalabalık ortamda başarılı olabilmek için, sadece sükseli bir web sitesinden ya da şatafatlı grafik tasarımlardan daha fazlasına ihtiyacınız var. Size gereken gerçek bir “online pazarlama stratejisi”… Tasarım, pazarlama, satış ve iş hedefleriniz için gerekli bu bağı kurmak için buradayız. Bir numaralı odak noktamız, müşterilerimizin başarısı…

Ofislerinde kapalı kapılar ardında tasarımlar üreten ajanslar, başarılı bir projenin en önemli faktörünü gözden kaçırıyorlar… SİZİ! Bilgi mimarisi, akış dökümanları ve site iskeleti üzerinde sizinle birlikte çalışarak, markanızı ileri götürecek ve daha da önemlisi, satışlarınızı artıracak en iyi web tasarımını oluşturuyoruz.

Olayı Basit Tutuyoruz

Öncelikli amacımız, her müşterinin içinde bulunduğu işi ve ortamı anlamak… Planlama sürecimiz, hedeflerinizi netleştirmeye ve iş gereksinimlerinizi belirlemeye yönelik araştırmalara dayanıyor. Bu süreçte elde ettiğimiz bilgi de markanızın online konumlandırılması hakkında stratejik bir vizyon yaratıyor.

Size Destek Oluyoruz

Şirketimiz, siz müşterilerimizin ihtiyaçları için biçilmiş kaftan eğitim çözümleri sağlıyor. Buna işyerinizde verdiğimiz kurslar ve online iş dünyasıyla ilgili seminerler de dahil…

Size Müşteri Kazandırıyoruz

Bu, satışlarınız üzerinde yoğunlaşıyoruz demek… Yani odak noktamız, bir web sitesi ve/veya sosyal medya yönetimi yapmaktan çok daha ileride… Deneyimli ekibimiz sizinle birlikte çalışarak satışlarınızı artıracak dijital pazarlama stratejileri geliştiriyor. Sonrasında, bu stratejilerin yarattığı değerlerin devamlılığını sağlamak, onları yeniden ölçmek ve optimize etmek için birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

Ekibimiz

Kreacity’nin yaratıcı ekibi sizin için çalışmaya hazırOğuz Hızarcı
Dijital Strateji & Wordpress

İsmail Berkan
Proje Danışmanlığı & Mentor

Sibel Hızarcı
Sosyal Medya & Müşteri İlişkileri


Tolga Pirden
3D Animasyon & Motion Grafik

Gamze Bayram
Grafik Tasarım