Responsive Web Tasarım


Günümüzde, dört bir yanımız Facebook, akıllı telefonlar, tabletler, dijital oyunlar ve hatta Google gibi dikkat dağıtıcı mekanizmalarla çevrili. Bu karmaşık ortamda, olası müşterilerinizin dikkatini nasıl çekersiniz? İşte bu bizim uzmanlık alanımız… Uzman ve deneyimli ekibimiz, web tasarımı ve dijital pazarda kendinize ait bir niş yaratmanızı sağlıyor.

Basit gerçek şu ki web siteniz sizin değil, hedef kitlenizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmalıdır. Sitenizi onların gözünden değerlendirdiniz mi? Neden sizi tercih etmeliler? Ürün ve hizmetlerinize kolayca ulaşabiliyorlar mı? İhtiyaç duyduklarında sizinle kolayca iletişim kurabiliyorlar mı?

İşletmem bir web pazarlama kampanyasından nasıl kazanç sağlar? Web sitemle nasıl yeni müşteriler kazanırım? Nasıl gelirlerimi arttırabilirim? Web sitem niçin Google’da çıkmıyor? Bunlar müşterilerimizden sıklıkla duyduğumuz sorular…

Responsive Web Tasarım

Mobil Çağ‘ın başlamasıyla, her geçen gün internete bağlanabilen cihazların sayı ve tiplerinin çoğalması, masaüstü web sitelerinin egemenliğine son verdi. Bu durum yeni nesil, mobil cihazlara uyumlu web sitelerinin tasarlanmasını da zorunlu hale getirdi.

Mobil uyumlu (responsive) tasarıma sahip bir site, tablet ve akıllı telefon gibi farklı çözünürlüklere sahip olan ekranlarda, ziyaretçilerin menü, kategori, yazı, haber ve çeşitli formları rahatlıkla okuyabilmesine imkan verir dolayısıyla da en iyi kullanıcı deneyimini sunar.

Duyarlı (responsive) web tasarımları; farklı ekran boyutları için en uygun görüntüyü ve yerleşimi barındıracak şekilde düzenlenmiş sayfalardan oluşur.

Neden Responsive Web Site Yaptırmalısınız?

• Sayfa tasarımı açısından diğer tasarımlara göre daha kolay ve maliyeti düşüktür.
• Sitenin bakımını daha kolay ve verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak araçlar vardır.
• Arama motoru optimizasyonu için sitenizi optimize etmek basitleştirilmiştir. URL yapısı, içerik dizilimi, page rank ve diğer seo teknikleri kolay olacaktır.
• Mobil cihazların ekran boyutlarını otomatik şekilde ayarlayarak sitenizi kullanıcı dostu yapar.
• Mobil cihazlar için ayrı web sitesi ihtiyacı doğmayacağından, içerisinde veri toplamak için aynı URL yeterlidir.
• Bir yapıyla tüm cihazlara erişim sağlanabildiğinden, güncelleştirmesi de kolay olacaktır.
• Hata yapma oranını azaltır, hata durumunda müdahaleyi kolaylaştırır.
• Farklı sitelere yönlendirmek gerekmez, bu size zaman kazandırır.
• Hedef kitleniz, dönüşümünüz, kullanıcınızın sadakati artar. Hitlerinizde artış, gelirlerinizde artış demektir.
• Siteye erişim probleminizi azaltır. Siteniz farklı bir içerik kaynağına ihtiyaç duymaz. Bu tür sorunların da önüne geçersiniz.

Ekibimiz web siteniz, online mağazanız ya da uygulamanız ile ilgili projenizin başarısı için gereken deneyim, yetenek ve heyecana sahip… Buna ek olarak, eğitim, destek ve sürekli web sitesi bakım hizmetleriyle yatırımınızın size en iyi şekilde geri dönmesini hedefliyoruz.

Her zaman, standartlara uygun, mobil cihazlara uyumlu, arama motoru ve kullanıcı dostu web siteleri hazırlıyoruz.

Teknoloji platformu olarak; web siteniz ya da online işiniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayan, dünyadaki en güçlü İçerik Yönetim Sistemi WordPress’i kullanıyoruz. İşinizi bu sisteme entegre etmenizde ve sürekliliğini sağlamanızda size yardımcı oluyoruz.

İşte Dijital Dünyanın Gerçekleri


0
Milyar. 2013'te dünyada satılan cep telefonu sayısı

0
%
Dünyada satılan akıllı telefonların tüm mobil cihazlar içinde yüzdesi

0
Dakika. Mobil Cihazlarla geçirilen günlük ortalama süre

0
%
Bir mobil cihazla internete giren Global mobil kullanıcı yüzdesi

WordPress ile yapabileceklerimiz hayal gücünüzle sınırlıdır!

WordPress ile basit bir blogtan tam işlevsel web sitelerine ve mobil uygulamalara kadar her tür web sitesi yaratılabilir. WordPress’in en çok kullanıldığı web site kategorileri:

Özel Web Siteleri
İş Odaklı Web Siteleri
Content Management System (CMS) İçerik Yönetim Sistemi gerektiren her türlü web sitesi
Online Mağazalar / E-Ticaret Siteleri
Mikro Siteler
Mobil Web Siteleri
Web Uygulamaları