Sosyal Medya


Sosyal Medya Yönetimi

İş dünyası bugünlerde hızlı bir değişim geçiriyor. Eski pasif pazarlama yöntemlerinin miladı çoktan doldu. Çünkü Sosyal Medya, işletmelerin online pazarlama yöntemlerini; yani işletmelerin müşteriyle iletişim kurma, müşterinin sorularını yanıtlama ve ihtiyaçlarını karşılama yaklaşımlarını ilelebet değiştirdi. Artık günümüzde bir işletme veya markanın yalnızca sosyal olması değil, sosyal olarak hedef kitlesiyle aktif, ilgili ve sürekli bağlantılı kalması gerekiyor. Sosyal medyanın her boyutta işletme için pazarlama oyun kurallarını değiştirdiğine şüphe yok.
İster büyük ister küçük bir işletme olun, sosyal networking mevcut/potansiyel müşterilerinizle online bağlantınızdır.

Sosyal medya diğer pazarlama araçlarının aksine görünürlük sunar. Bu, fanlarınızı, takipçilerinizi, okuyucu ve abonelerinizi; ateşli taraftarlara ve nihayetinde markanızın gönüllü destekçilerine çevirme fırsatı verir.
Ne yazık ki pek çok işletme sosyal medyayı mevcut iş planlarına uygun bir şekilde adapte etmekte güçlük çekiyor. Araştırmalar aktif olarak sosyal medya stratejisi geliştiren pek çok işletmenin de değer yaratmada zorlandığını gösteriyor.
Sosyal medyanın gücüne bakarak, işletmelerin sadece sosyal olmalarının değil, ölçümlemeyi, etkinliği ve başarılı sosyal buluşmayı destekleyen strateji ve süreçleri uygulamaları gerektiğinin kritik bir önemi olduğu fikrine katılmıyor musunuz?
Kendiniz ve mevcut/potansiyel müşterileriniz arasındaki yakınlığı arttıracak bir sosyal medya stratejisi oluşturmak için Kreacity’nin uzman ve yaratıcı ekibini hemen arayın.

Ne Yapıyoruz

Online Marka Yaratma

Özgün kurumsal kimliğinizi online platforma taşıyarak sosyal medya markanızı yaratıyoruz.

Gizli Silah Sosyal Medya

Blog, web sitesi ve sosyal medya kanallarınızı, gizli sosyal medya silahlarına dönüştüren bir sosyal medya sistemi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya’yla Buluşma

Sizi potansiyel müşterilerinizle buluşturan ve işinizde uzman bir marka olmanızı sağlayan kalıcı bir sosyal medya varlığı yaratıyoruz.Sosyal Medya Kanalları